Eğitim Kadromuz

Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Eğitim Kadrosu

 • Gökhan BAYHAN – Kurucu Müdür
 • Tijen KANDEMİR – Kurum Müdürü
 • Funda AYDIN – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü İşitme Engelliler Öğretmenliği bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Eğitimim sırasında Ahmet Yesevi İşitme Engelliler İlköğretim Okulu, İçem ve Mustafa Kemal İlkokulu kaynaştırma sınıflarında staj yaptım. 2015 yılının Eylül ayında Bursa’da Yenigün Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde göreve başladım. 2019 yılında Lüleburgaz’a yerleşip Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaya devam etmekteyim.

 • Ercan YILMAZ – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Hedef hayaller ve isteklerim doğrultusunda 2014-2019 yılları arasında Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Özel Eğitim (İşitme engelliler) bölümünde okudum. Alan üzerinde yapılması gerekli stajımı da Azerbaycan’da tamamladım. Atatürk’ünde dediği gibi ”Öğretmenler bizim bilim ordumuzdur” Eğitime ve eğitimcisine değer veren bir toplum her zaman gelişir düşüncesi ve inancıyla mesleğimi severek ve isteyerek yapmaktayım. Yürüdüğümüz bu yolda engeller ne kadar çok olursa olsun başarı tek hedefimizdir.

 • Tuğçe YEŞİL – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Lisans eğitimimi Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde bitirdim. (2011-2015)
  2015 yılında Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaya başladım.Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici ve Yetiştirme Kursunu tamamladıktan sonra meslek hayatımı Özel Eğitim Alanı Öğretmeni olarak Burgaz Irmak Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezinde devam ettirmekteyim.
  Biz bu alanda bir güç olursak eğer her işi yapabiliriz beraber.Önümüzdeki engel farklılıklarımız olamaz biz hep birlikte ve el eleyiz .

 • Mustafa SAĞER – Dil ve Konuşma Terapisti
 • Dil ve Konuşma Terapisti Lisans Eğitimimi 2014-2018 yılları arasında Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun olarak bitirdim. 2018 yılında tezli yüksek lisans Dil ve Konuşma Terapisi bölümünü kazandım şu an tez aşamasındayım. 2019 yılında Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Dil ve Konuşma Terapisti oalarak görev yapmaktayım.

 • Ayla SARIKAYA – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • 29.06.1975 Varna Bulgaristan doğumluyum. 2010 yılında Episkop Konstantin Preslavski Dil Bozuklukları mezunuyum. 2017-2019 yılları arasında İstanbul Biruni Üniversitesi Özel Eğitim Bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Gazi Üniversitesi İlköğretim Sınıf Öğretmenliği sertifikasına sahibim. 2003-2007 yılları arasında Logitta Kekemelik Merkezinde eğitmen, 2007-2011 yılları arasında Özel Marmaram Özel Eğitim Okulunda Konuşma Terapisti, 2014-2015 yılları arasında Konuşma Terapisti, 2014-2015 yılları arasında Bağcılar Engelliler Sarayında Konuşma Terapisti, 2015 yılında İstanbul Rehberlik Derneğinde Konuşma Terapisti, 2015-2019 yılları arasında Özel Başakşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Konuşma Terapisti olarak çalıştım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaktayım.

 • Merve ÇİFÇİ – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Trakya Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Eğitimim sırasında Lala Şahin Paşa Ortaokulu’nda özel eğitim sınıfında, Faika Erkurt Özel Eğitim Okulunda, II. Bayezid uygulama okulunda stajlarımı tamamladım. Eylül 2020 ayından beri Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaktayım.
  Sevgi dolu bir ortamda engel sadece bir tebessümden ibarettir.

 • Saliha Özlü GAVAZ- Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Lisans eğitimimi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde tamamladım. 2015 yılında tamamladığım Özel Eğitim Alanında destek eğitimi verecek Uzman Öğretici ve Yetiştirme kursundan sonra meslek hayatıma Özel Eğitim Alanı öğretmeni olarak devam etmekteyim. Lisans eğitimi ve meslek yaiantımda aldığım eğitimler;
  -Yaşayan öğrenen okul: Reggio Emilia PYP ve proje yaklaşımı, Okul öncesi dönemde yaratıcılık ve oyun, Müzik, Hareket, Dil ekseninde yolculuk 7 saatlik uygulamalı eğitim, Okul öncesi dönem çocuklarında davranış problemleri, Okul öncesi dönemde müzik ve ritim algısı, Dil Konuşma Terapisi uygulayıcı eğitim semineri (90 saat), ve MEB Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi verecek Uzman Yetiştirme kursu (240 saat). Halen Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde görevimi yapmaktayım. ”Özel Eğitim ; yavaş da olsa sürekli ilerleme kaydetmek, asla vazgeçmemektir.”

 • Tuğçe BAYYİĞİT – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Trakya Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği bölümünden Fakülte Birinciliği derecesiyle mezun oldum. Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Engelli Çalışmaları Anabilim Dalında Yüksek Lisans tez aşamasındayım. Özel Eğitim ile tanışmam çok erken oldu. Lise Eğitimimde özel eğitim dalı öğrencisi olmaya karar verdiğimden bugüne dek hep en iyisi olmak için çabaladım. Bu çabalarımın karşılığını öğrencilerimin sevgi ve başarı dolu ilerlemeleriyle aldım. 2017 yılında Edirne Arda Özilke Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak çalıştım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde görevime devam etmekteyim. Özel Eğitim sevgi ve Uzmanlık gerektirir. Bu bilinçle çalışan bir ekibin bir üyesi olmaktan mutluyum.

 • Buse SOYTÜRK – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Lisans eğitimimi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Programını tamamlayarak 2020 yılında mezun oldum. Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursunu başarı ile tamamladım, Lisede çocuk gelişimi bölümünü okurken özel eğitim alanıyla tanıştı. Üniversite süresince yaz aylarında özel çocuklarla birebir eğitim dersleri gerçekleştirdim. Özel Burgaz Özel Eğitim ve Reahabilitasyon ailesinde ilk yılım, Yolumuz uzun bu yolda ihtiyacımız olan azim, sabır, sevgi ve sürekliliktir. Hepsine sahip olduğuma ve yolun sonuna başarı ile ulaşacağımıza yürekten inanıyorum.

 • Betül GÜMÜŞTEKİN – Psikolog
 • Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Bakırköy Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde stajer psikolog olarak görev aldım. Üsküdar Üniversitesinde Klinik psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım.. İstanbul Psikoloji Enstitüsünde oyun terapisi, MMPI psikolojik testler ve WISC-R testlerinin eğitimini aldım. Uygulayıcı Sertifikalı bilişsel davranışçı terapi eğitimi aldım. 2018 yılında Özel Beykoz Gökçem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde 1 yıl görev yaptım. 2019 yılı Eylül ayından beri Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde görevime devam etmekteyim.

 • Ceren Dedeler IRMAK – Psikolog
 • İstanbul Arel Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Özel eğitim merkezleri ve bakım merkezlerinde psikolog olarak görev aldım. Aynı zamanda bölümümle ilgili çocuk objektif testleri, WİSC-R ve yetişkin değerlendirme testi olan MMPI sertifikalarına sahibim. Eylül 2020 ayından beri Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi ailesinde görevime devam etmekteyim.

 • Özgür Ozan ÖZDEMİR – Fizyoterapist
 • 2014-2018 yılları arasında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Trakya Üniversitesi Araştırma hastanesi ve BJK Hakkı Yeten tesislerinde uygulamalı eğitimlerimi tamamladım.Lisans eğitimi haricinde; Palyatif bakım semineri-Lefke Avrupa Üniversitesi, Lumbo pelvik ritim kongresi-Üsküdar Üniversitesi, Spor travmatolojisi ve rehabilitasyonu kongresi-Üsküdar Üniversitesi, Ürolojide fizyoterapi ve Rehabilitasyonu sempozyumu -Yakın Doğu Üniversitesi, Serabralpalsi ve spastisite kongresi-Acıbadem Üniversitesi ve Manuel terapi eğitim seminerlerine katıldım. Temmuz 2019 ayından beri Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çaılşmaktayım.

 • Ceren ARAT – Fizyoterapist
 • 2009-2013 yıllarında Dumlupına Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde lisans eğitimimi üstün başarı derecesiyle tamamladım. 70. Yıl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde, Ankara Aktif Yaşam ortopedi merkezinde, Ankara Tıp Fakültesi Kalpdamar cerrahisinde, Cerrahpaşa Hastanesi Nöroloji departmanı ve Ankara Bölge Özel eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde uygulamalı eğitimlerimi tamamladım. Lisans eğitimi sonrası Pediatrik uygulamalarda ortez uygulama eğitimi, Uluslararası Fizyoterapistler derneği VİVİAN ALEXSANDER 2013, REFLEXOLOGY Eğitimi 2013, Pediatric manuel terapi pediatrik klinik biyomekani-pediatrik bantlama 2014, Duradry needing (Kuru iğneleme terapisi) 2012, Kinezyolojik bantlama 2012, Kroniccral terapi, Bobath terapi, Vojta terapi seminerleri. Duyu Bütünleme Terapisi (AYRES), Biyomekani ve Theratogs uygulamalı eğitimini 2019’da tamamladım. MAES Terapy 2020 eğitimim devam etmektedir. 2015 yılından beri Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.
  Her çocuk yeni bir ışık ve umuttur ve vazgeçilmezdir. Onların her problemini, her engelini eğitim ve bilim ışığında çözmeye ve sizinle beraber zorlu yolları aşmaya hazırız. Emin Ellerdesiniz.

 • İsmail Can POLAT – Fizyoterapist
 • 2015Yılında Trakya Üniversitesinden mezun oldum.2015-2018 yılları arasında Esen Tıp Merkezinde çalıştım. 2018 yılında 6 ay Balkan Hastanesinde çalıştım. 2019 Ocak ayından itibaren Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.3 Yıllık mesleki tecrübemde çok sayıda pediatri, ortopedi ve nöroloji alanlarında hastayla öğrenciyle çalıştım. Mesleki tecrübemin yanında ”Duyu bütünleme” alanında rehabilitasyona devam etmekteyim

 • Funda YÜKSEKDAĞ – Fizyoterapist
 • 2018 Yılında İstanbul Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümündan bölüm 2.si olarak mezun oldum. 2016 Yılında Lüleburgaz Özel Tıp Merkezinde, 2017 Yılında Bakırköy Dr.Sadi KONUK Eğitim ve Araştıma Hastanesinde, 2018 Yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde staj yaptım. 2016 yılında İstanbul Üniversitesinin düzenlediği “Sporcu Sağlığı ve Yaralanmaları” isimli seminere katıldım. 2016 yılı Ekim ayında İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikamı aldım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.

 • Burcu BOSTANCI – Fizyoterapist
 • 2018 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. 2019 yılında Kinezyolojik bantlama, Cerebral Palsi olgularında Spastisite tedavisi kurslarını başarı ile tamamladım. 2020Pediatrik Temel Bobath kursu halen devam etmekte olup kur bitimine müteakip Bobath Terapisti ünvanınıda alacağım. 2018-2019 yılları arasında Babaeski Özel Aylin Şen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalıştım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.

 • Çağla Erer YANAL – Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
 • 2005 Yılında Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. MEB Bilgisayar ve İzcilik sertifikalarına sahibim. Sınıf Öğretmeni olarak 2005-2006 Eğitim Öğretim yılında Özel Açı Okullarında, 2006-2007 Eğitim Öğretim yılında 75. Yıl İlköğretim Okulunda, 2007-2008 Eğitim Öğretim yılında Kocasinan İlköğretim Okulunda görev aldım. Aralık 2009 yılında MEB Hizmetiçi Eğitim ile Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği Sertifikası alarak 2010 Ocak ayı itibariyle Irmak Rehabilitasyon bünyesine katıldım.

 • Ümran KARAKUŞ – Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
 • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlk iş deneyimim olan Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde 2013 Mart ayından itibaren Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
  Sabırlı, Empatik ve espritüel kişiliğim sayesinde sosyal çevremde sevilen bir kişiyim.

 • Oya ALTINDAĞ – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Zihin Engelliler Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. ETEÇOM (Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale Programı), IVO-ODS, GOBDÖ-2-TV (Gilliam Otistik Bozukluk Drecelendirme Ölçeği 2 Türkçe versiyonu ) uygulayıcısı. Cinsel Gelişim ve Mahremiyet eğitimi , Matematik öğretimi ve Okuma Yazma öğretimi üzerine mesleki gelişim amaçlı eğitimleri almıştır.
  1 Eylül 2018 tarihinden itibaren Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Zihinsel Engelliler Öğretmeni Olarak çalışmakta.

 • Nurhayat ARDA – Okul Öncesi Eğitim Öğretmeni
 • Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Gerek öğrencilik gerekse meslek hayatımda Özel Eğitime her zaman ilgi duymuşumdur, Çünkü benim için zor olan her zaman benim için değerlidir ve zordan başlamanın bana daha fazla katkı sağlayacağını düşünerek Mayıs 2018 tarihinden itibaren Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde göreve başladım. Bu Kurumda olmaktan ve bu çocuklarla meslek hayatıma devam etmekten çok mutluyum.

 • Derya AYDIN – Çocuk Gelişimi
 • Karabük Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Üniversitesi son sınıfta Pedagojik Formasyon eğitimimi tamamladım.
  ‘’Aile Danışmanlığı, Okul öncesinde Montessori eğitimi, Aile içi iletişim ve bağlanma, Çocuk odaklı aile danışmanlığı, Doğru ebeveyn tutumları, Okul Öncesi Eğitim Programında Çocuk Merkezli yaratıcı etkinlikler’’ konularında sertifika eğitimlerine katıldım Denver 2 Gelişimsel Tarama testi uygulayıcısıyım.

 • Gönül ZOBU – Usta Öğretici
 • Hülya TANGÜL – Memur
 • Eylem ALAGÖZ – Memur
 • Nazan ORHAN – Memur
 • Mustafa AKBAŞ – Şoför
 • Abdullah KOÇAK – Şoför
 • Halit AKAR- Şoför
 • Çiğdem SÜLÜN – Hizmetli
 • İkbal AYDOĞMUŞ- Hizmetli
Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi © 2014                                                  
Araç çubuğuna atla