Eğitim Kadromuz

Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Eğitim Kadrosu

 • Gökhan BAYHAN – Kurucu Müdür
 • Tijen KANDEMİR – Kurum Müdürü
 • Burcu ALTAN – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Trakya Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Zihinsel Engelliler Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Eğitimim sırasında Edirne İstiklal Ortaokulu, Edirne Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim merkezi, Faika Erkut Özel Eğitim Okulunda staj yaptım. Eğitimim bittikten sonra bir dönem Keşan Gazi Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde çalıştım. Şubat 2015 yılında Burgaz Irmak Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaya başladım, halen görevime devam etmekteyim.
  Eğitimde önemli olan güven sabır ve sevgidir. Çocuklarınızı rahatça emanet edebileceğiniz, yaptığımız işin öneminin bilincinde olan bir aileyiz.
  Emin Ellerdesiniz.

 • Ali Can TEKEL – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü İşitme Engelliler Öğretmenliği Bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Öğrenimimin son senesinde İÇEM’de (İşitme Engelliler Eğitim Merkezi) ve Mustafa Kemal İlkokulu kaynaştırma sınıflarında stajımı tamamladım.
  1 Temmuz 2017 tarihinde Burgaz Irmak Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaya başladım. Halen görevime devam etmekteyim.
  Siz değerli velilerimizi ve özel çocuklarımızı daha aydınlık bir gelecek için kurumumuzda görmeyi ister en içten dileklerimle sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilerim.
  Unutmayın; Karanlıklardan aydınlığa, Irmak Rehabilitasyon’la..

 • Tuğçe YEŞİL – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Lisans eğitimimi Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde bitirdim. (2011-2015)
  2015 yılında Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaya başladım.Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici ve Yetiştirme Kursunu tamamladıktan sonra meslek hayatımı Özel Eğitim Alanı Öğretmeni olarak Burgaz Irmak Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezinde devam ettirmekteyim.
  Biz bu alanda bir güç olursak eğer her işi yapabiliriz beraber.Önümüzdeki engel farklılıklarımız olamaz biz hep birlikte ve el eleyiz .

 • Ali Furkan ADATEPE – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü İşitme Engelliler Öğretmenliği Bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Öğrenimimin son senesinde İÇEM’de (İşitme Engelliler Eğitim Merkezi) staj yaptım.
  1 Temmuz 2017 tarihinde Burgaz Irmak Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaya başladım. Halen görevime devam etmekteyim.

 • Ümit Sefa ŞENGÜN – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü İşitme Engelliler Öğretmenliği Bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Öğrenimimin son senesinde İÇEM’de (İşitme Engelliler Eğitim Merkezi) 1 Yıl staj yaptım.
  1 Temmuz 2017 tarihinde Burgaz Irmak Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaya başladım. Halen görevime devam etmekteyim.
  ‘’Öğretmenlik ömrüm boyu sürecek bir öğrenciliktir’’ Mustafa Kemal ATATÜRK

 • Ayşen GÖKYILDIZ – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Zihin Engelliler Anabilim Dalından mezun oldum. Buca Ortaokulu Özel Eğitim alt sınıfı, Ahmet Şefika Kilimci Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi ve Buca Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezlerinde çalıştım. Haziran 2018 tarihinden beri Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Çalışmaktayım.
  Sevgi dolu bir ortamda engel sadece bir tebessümden ibarettir.

 • Nayime ÖZKAN – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • 2018 yılında Trakya Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Edirne Faika Erkurt Özel Eğitim Ortaokulu (Eylül-Ocak 2018) ve
  Edirne II. Bayezid Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1. Kademe, 2. Kademe ve İş Uygulama Merkezi (Şubat-Mayıs 2018) bölümlerinde stajımı tamamladım. Halen Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde görevimi yapmaktayım.

 • Tuğçe BAYYİĞİT – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Trakya Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği bölümünden Fakülte Birinciliği derecesiyle mezun oldum. Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Engelli Çalışmaları Anabilim Dalında Yüksek Lisans tez aşamasındayım. Özel Eğitim ile tanışmam çok erken oldu. Lise Eğitimimde özel eğitim dalı öğrencisi olmaya karar verdiğimden bugüne dek hep en iyisi olmak için çabaladım. Bu çabalarımın karşılığını öğrencilerimin sevgi ve başarı dolu ilerlemeleriyle aldım. 2017 yılında Edirne Arda Özilke Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak çalıştım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde görevime devam etmekteyim. Özel Eğitim sevgi ve Uzmanlık gerektirir. Bu bilinçle çalışan bir ekibin bir üyesi olmaktan mutluyum.

 • Hafize Seyhan GÜVEN – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Programını tamamlayarak 2012 yılında mezun oldum. Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu Kuşadası/AYDIN-2015, Tohum Otizm Vakfı AB’nin Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi Hibe Programı- Başlangıç Düzeyi Başarı Belgesi-2014, OÇİDEP-1 KURSU (Otistik Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı), ( Gönül Kırcaali İftar- Onur Kurt- Burcu Ülke Kürkçüoğlu) -2014, OÇİDEP-2 KURSU (Otistik Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı) (İfade edici dil becerileri- Fırsat Öğretimi) Gönül Kırcaali İftar- 2015, UDA (Uygulamalı Davranış Analizi ) Ayten DÜZKANTAR- 2015, Otizm ve Zihinsel Engelli Bireylere Ses Temelli Cümle Yöntemine Göre Okuma Yazma Öğretimi –Ayten DÜZKANTAR-2016, STİP (Sembol Temelli İletişim Programı) Dr. Çetin ÖZBEY- 2016, Otizmli Çocukların Özel Eğitimi (Tohum Otizm Vakfı Sürekli Eğitim Birimi Lüleburgaz Semineri- 2016, Özel Öğrenme Güçlüğü Olan Çocukların/ Bireylerin Akıcı Okuma Stratejileri Semineri-2017,Üstün Potansiyelli Çocukların Psikolojileri Semineri (Dr. Marilena Z.Leana Taşçılar-İstanbul Üniversitesi/Cerrahpaşa-2018
  Yaklaşık bir buçuk yıl Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okulların anasınıfında görev yaptıktan sonra Burgaz Irmak ve Rehabilitasyon Merkezi’nde görev yapmaya başladım.
  Öğrenemeyen çocuk yoktur. Hepsi düzeyine göre mutlaka öğrenir. Bu yüzden çocukla değil beceri ile inatlaşırım 

 • Duygu ÇAVAŞ – Psikolog
 • Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümden 2018 yılında mezun oldum. İstanbul Hümanite
  Psikiyatri Kliniğinde tamamlandığım stajın ardından bölümümle ilgili eğitimlere devam ettim. Wıscr 4
  Çocuklar İçin Zeka Testi, Denver II Gelişimsel Tarama Testi, Moxo Dikkat Testi sertifikalarına sahibim.
  Ocak 2019’ da Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Psikolog olarak göreve
  başladım. Hala devam etmekte olduğum Aile Danışmanlığı eğitimi almaktayım.

 • Buse CAN Rehber Öğretmen
 • Adnan Menderes Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümü mezunuyum. Lisans eğitimim sırasında Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri Uygulayıcı Eğitimi aldım. Aynı zamanda Çözüm Odaklı Terapi uygulayıcı sertifikasına sahibim. Mayıs 2018’de Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Rehber Öğretmen olarak göreve başladım.Halen devam etmekte olan Oyun Terapisi eğitimi almaktayım.

 • Buğra ÖNCÜ – Fizyoterapist
 • Pamukkale Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum. Eğitimim esnasında 2016-2017 Eğitim öğretim yılında Erasmus+ Öğrenci değişimi programı aracılığıyla Akademica Wychowaina Fizycznega Warszawa (Polanya) ‘da eğitim gördüm. Lüleburgaz Devlet Hastanesi, Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri, Szpital Bielanski (Polanya) ve Instytut Psyhiatri Nevrologii w Warszawa (Polanya) kurumlarında staj yaptım. Kriyoterapinin Omuz ekleminin fonksiyonel dengesine etkisi (Uluslar arası Spor Bilimleri Kongresi _poster sunumu) ve Üst Ekstremitenin Ağırlıklı kullanıldığı Sporlarda Omuz Fonksiyonel Oranının incelenmesi (Uluslar arası Balkan Spor Bilimleri Konferansı-Bildiri) konularında akademik çalışmalarda bulundum. Kuru iğneleme ve Manuel Terapi kurs programlarına katıldım. 2018 Temmuz ayından itibaren Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.

 • Meryem Merve KAPLAN – Fizyoterapist
 • 2017Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulundan mezun oldum. Edirne Devlet Hastanesi, Özel Yedigün Tıp Merkezi, Bornova Ufuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Dokuz Eylül Üniversitesi nöroloji, ortopedi, göğüs hatalıkları, Yoğun bakım, onkoloji ve geriatri servislerinde staj yaptım. 2018 yılında orteopatik Manuel Terapi kurs programına katıldım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.

 • İsmail Can POLAT – Fizyoterapist
 • 2015Yılında Trakya Üniversitesinden mezun oldum.2015-2018 yılları arasında Esen Tıp Merkezinde çalıştım. 2018 yılında 6 ay Balkan Hastanesinde çalıştım. 2019 Ocak ayından itibaren Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.3 Yıllık mesleki tecrübemde çok sayıda pediatri, ortopedi ve nöroloji alanlarında hastayla öğrenciyle çalıştım. Mesleki tecrübemin yanında ”Duyu bütünleme” alanında rehabilitasyona devam etmekteyim

 • Funda YÜKSEKDAĞ – Fizyoterapist
 • 2018 Yılında İstanbul Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümündan bölüm 2.si olarak mezun oldum. 2016 Yılında Lüleburgaz Özel Tıp Merkezinde, 2017 Yılında Bakırköy Dr.Sadi KONUK Eğitim ve Araştıma Hastanesinde, 2018 Yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde staj yaptım. 2016 yılında İstanbul Üniversitesinin düzenlediği “Sporcu Sağlığı ve Yaralanmaları” isimli seminere katıldım. 2016 yılı Ekim ayında İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikamı aldım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.

 • Mohamad Eyad SAHLOUL – Fizyoterapist
 • Albaas Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunuyum. Kinezyoloji bantlama eğitimi (2012) ve Duyu bütünleme terapi yöntemleri ve pratik uygulamaları (2017) eğitimlerini aldım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.

 • Çağla Erer YANAL – Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
 • 2005 Yılında Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. MEB Bilgisayar ve İzcilik sertifikalarına sahibim. Sınıf Öğretmeni olarak 2005-2006 Eğitim Öğretim yılında Özel Açı Okullarında, 2006-2007 Eğitim Öğretim yılında 75. Yıl İlköğretim Okulunda, 2007-2008 Eğitim Öğretim yılında Kocasinan İlköğretim Okulunda görev aldım. Aralık 2009 yılında MEB Hizmetiçi Eğitim ile Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği Sertifikası alarak 2010 Ocak ayı itibariyle Irmak Rehabilitasyon bünyesine katıldım.

 • Ümran KARAKUŞ – Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
 • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlk iş deneyimim olan Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde 2013 Mart ayından itibaren Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
  Sabırlı, Empatik ve espritüel kişiliğim sayesinde sosyal çevremde sevilen bir kişiyim.

 • Oya ALTINDAĞ – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Zihin Engelliler Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. ETEÇOM (Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale Programı), IVO-ODS, GOBDÖ-2-TV (Gilliam Otistik Bozukluk Drecelendirme Ölçeği 2 Türkçe versiyonu ) uygulayıcısı. Cinsel Gelişim ve Mahremiyet eğitimi , Matematik öğretimi ve Okuma Yazma öğretimi üzerine mesleki gelişim amaçlı eğitimleri almıştır.
  1 Eylül 2018 tarihinden itibaren Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Zihinsel Engelliler Öğretmeni Olarak çalışmakta.

 • Nurhayat ARDA – Okul Öncesi Eğitim Öğretmeni
 • Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Gerek öğrencilik gerekse meslek hayatımda Özel Eğitime her zaman ilgi duymuşumdur, Çünkü benim için zor olan her zaman benim için değerlidir ve zordan başlamanın bana daha fazla katkı sağlayacağını düşünerek Mayıs 2018 tarihinden itibaren Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde göreve başladım. Bu Kurumda olmaktan ve bu çocuklarla meslek hayatıma devam etmekten çok mutluyum.

 • Derya AYDIN – Çocuk Gelişimi
 • Karabük Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Üniversitesi son sınıfta Pedagojik Formasyon eğitimimi tamamladım.
  ‘’Aile Danışmanlığı, Okul öncesinde Montessori eğitimi, Aile içi iletişim ve bağlanma, Çocuk odaklı aile danışmanlığı, Doğru ebeveyn tutumları, Okul Öncesi Eğitim Programında Çocuk Merkezli yaratıcı etkinlikler’’ konularında sertifika eğitimlerine katıldım Denver 2 Gelişimsel Tarama testi uygulayıcısıyım.

 • Gönül ZOBU – Usta Öğretici
 • Hülya TANGÜL – Memur
 • Çiğdem Bükmen ERDOĞAN – Usta Öğretici
 • Eylem ALAGÖZ – Memur
 • Nazan ORHAN – Memur
 • Mustafa AKBAŞ – Şoför
 • Ali AYDOĞMUŞ – Şoför
 • Halit AKAR- Şoför
 • Çiğdem SÜLÜN – Hizmetli
 • İkbal AYDOĞMUŞ- Hizmetli
Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi © 2014