Irmak Rehabilitasyon

Eğitim Kadromuz

Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Eğitim Kadrosu

 • Gökhan BAYHAN – Kurucu Müdür
 • Tijen KANDEMİR – Kurum Müdürü
 • Melih Can İNCEOĞLU – Dil ve Konuşma Terapisti
 • Merhabalar, ben Dil ve Konuşma Terapisti Melih Can İNCEOĞLU 2021 yılında Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun oldum. 2021 Temmuz ayında Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmaya başladım.

 • Kubilay Onur ŞİNİKOĞLU – Dil ve Konuşma Terapisti
 • 1998 yılında Kırklareli Pınarhisar’da doğdum. İlkokul ve ortaokul eğitimimi Pınarhisar, Lise eğitimimi Kırklareli Anadolu Lisesinde tamamladım.
  2022 yılında Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünü tamamladım.
  Şuan ise Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Dil ve Konuşma Terapisti olarak görev yapmaktayım.

 • Eray AYHAN – Dil ve Konuşma Terapisti
 • Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden 2021 yılında mezun oldum. 2021-2022 yılları arasında Lüleburgaz Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalıştım. Şu an ise Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve kurucusu olduğum Lüleburgaz Dil ve Konuşma Merkezi’ nde Dil ve Konuşma Terapisti olarak görev yapmaktayım.

 • Tuğçe YEŞİL – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Lisans eğitimimi Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde bitirdim. (2011-2015)
  2015 yılında Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışmaya başladım.Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici ve Yetiştirme Kursunu tamamladıktan sonra meslek hayatımı Özel Eğitim Alanı Öğretmeni olarak Burgaz Irmak Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezinde devam ettirmekteyim.
  Biz bu alanda bir güç olursak eğer her işi yapabiliriz beraber.Önümüzdeki engel farklılıklarımız olamaz biz hep birlikte ve el eleyiz .

 • Beyza KÖSE – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • 14 Temmuz 2000 yılında İstanbul’da doğdum. Eğitim hayatımı birçok farklı okul deneyimleyerek tamamladım.17.06.2022 tarihinde İstanbul Medipol Üniversitesi Eğitim Fakultesi Özel Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliğinden mezun oldum. 2018 yılında 28. Ulusal Özel Eğitim Kongresinde 2019 da 29. Özel Eğitim Kongresinde 2020 yılında 30. Ulusal Özel Eğitim Kongresine ve 2021 yılında düzenlenen 31. Ulusal Özel Eğitim Kongresine dinleyici olarak katılma şansına sahip oldum. 2019 yılında alanımda da faydalanılan 12. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresinde ise İstanbul Medipol Üniversitesi’ni temsil ederek kongrenin gerçekleşmesine katkıda bulundum. Yine 2019 ve 2020 yıllarında OGAD (OTİZM Güçlü Aile Derneği) ve İstanbul Robert Lisesi ile işbirliği içerisinde özel öğrenciler ve normal gelişen öğrencilerin kaynaştırma programlarını koordine etme görevine layık görüldüm. 2020 Yılında Türkan Sabancı Görme Engelliler İlkokulunda, 2021 yılında Lüleburgaz Rehberlik Araştırma Merkezinde ve 2022 yılında Ataşehir İş Uygulama okulunda staj serüvenimi sonlandırdım. 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde öğrencilik hayatımın ikinci lisansını okumaya başladım. Öğrenmekten ve öğretmekten vazgeçmeyeceğimi ve özel çocuklarımız için özel öğretmenler olmayı hedeflediğimi kendime ilke edinerek 2022 yılının temmuz ayında Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktayım.

 • İsmail Can POLAT – Fizyoterapist
 • 2015Yılında Trakya Üniversitesinden mezun oldum.2015-2018 yılları arasında Esen Tıp Merkezinde çalıştım. 2018 yılında 6 ay Balkan Hastanesinde çalıştım. 2019 Ocak ayından itibaren Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.3 Yıllık mesleki tecrübemde çok sayıda pediatri, ortopedi ve nöroloji alanlarında hastayla öğrenciyle çalıştım. Mesleki tecrübemin yanında ”Duyu bütünleme” alanında rehabilitasyona devam etmekteyim

 • Funda YÜKSEKDAĞ – Fizyoterapist
 • 2018 Yılında İstanbul Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümündan bölüm 2.si olarak mezun oldum. 2016 Yılında Lüleburgaz Özel Tıp Merkezinde, 2017 Yılında Bakırköy Dr.Sadi KONUK Eğitim ve Araştıma Hastanesinde, 2018 Yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde staj yaptım. 2016 yılında İstanbul Üniversitesinin düzenlediği “Sporcu Sağlığı ve Yaralanmaları” isimli seminere katıldım. 2016 yılı Ekim ayında İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikamı aldım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.

 • Burcu BOSTANCI – Fizyoterapist
 • 2018 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. 2019 yılında Kinezyolojik bantlama, Cerebral Palsi olgularında Spastisite tedavisi kurslarını başarı ile tamamladım. 2020Pediatrik Temel Bobath kursu halen devam etmekte olup kur bitimine müteakip Bobath Terapisti ünvanınıda alacağım. 2018-2019 yılları arasında Babaeski Özel Aylin Şen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalıştım. Halen Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapit olarak görev yapmaktayım.

 • Ebru TELÇEKEN – Fizyoterapist
 • 2017-2021 yılları arasında Demiroğlu Bilim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Florence Nightingale Hastanesi, VM Medical Park hastanesi, Fizyolife Sağlıklı Yaşam Merkezinde uygulamalı eğitimlerimi tamamladım. 2018 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikamı aldım. 2019 yılında Kinezyolojik bantlama,Kuru iğneleme, Hydrotherapy, eğitimlerini tamamladım. 2021 Temmuz ayından itibaren Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktayım.

 • Berktuğ BİRGÜN – Fizyoterapist
 • 2017-2021 yılları arasında Haliç Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde lisansımı tamamladım. Özel Lüleburgaz Tıp Merkezi, İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Çorlu Özel Aktif Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul Fulya Sportomed Kliniğinde Spor Yaralanmaları ve Rehabilitasyon’u üzerine uygulamalı eğitimlerimi tamamladım. 2018 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikamı aldım. 2021 Ekim ayından itibaren Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde Fizyoterapist olarak görev yapmaktayım.

 • Çağla Erer YANAL – Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
 • 2005 Yılında Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. MEB Bilgisayar ve İzcilik sertifikalarına sahibim. Sınıf Öğretmeni olarak 2005-2006 Eğitim Öğretim yılında Özel Açı Okullarında, 2006-2007 Eğitim Öğretim yılında 75. Yıl İlköğretim Okulunda, 2007-2008 Eğitim Öğretim yılında Kocasinan İlköğretim Okulunda görev aldım. Aralık 2009 yılında MEB Hizmetiçi Eğitim ile Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği Sertifikası alarak 2010 Ocak ayı itibariyle Irmak Rehabilitasyon bünyesine katıldım.

 • Ümran KARAKUŞ – Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
 • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İlk iş deneyimim olan Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde 2013 Mart ayından itibaren Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
  Sabırlı, Empatik ve espritüel kişiliğim sayesinde sosyal çevremde sevilen bir kişiyim.

 • Beyhan DERE – Uzman Öğretici
 • 1980 Lüleburgaz Doğumluyum. Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum ( 4 yıllık ). 1997 – 1999 yılları arasında Lüleburgaz’da bulunan “ Şirinler Çocuk Evi ” Kreşinde, 2007 – 2009 dönemlerinde Demirköy ve İğneada’da Anasınıfında , 2010 ve 2017 dönemlerinde İstanbul’da Şirinevler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde, 2017 – 2019’da İstanbul Bağcılar Alkom ve Rehabilitasyon Merkezi’nde öğretmenlik yaptım. 05 – 2019 tarihinden itibaren Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Özel Eğitim alanında Uzman Öğretici olarak çalışmaktayım.
  Sahip olduğum uygulayıcı eğitim sertifikaları:
  Aba Uygulayıcı sertifikası
  Disleksi Eğitici Eğitimi
  Erot”Erken okur yazarlık uygulayıcı test Eğitim
  OYAB ( Okuma – Yazma Değerlendirme Bataryası )
  Eteçom2 Uygulayıcı (Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale Programı)
  Türkçe Prep Uygulayıcı
  Türkçe Math. Uygulayıcı sertifikalarına sahibim ve kurumda uygulamaktayım.

 • Bayram Ali ÇAMDERE – Uzman Öğretici
 • 12.04.1959 doğumlu olup ilk, orta ve lise eğitimini Pınarhisar’da tamamladım. Daha sonra Kepirtepe Eğitim Enstitüsünü bitirerek sınıf öğretmeni olarak Mardin İlimizde göreve başladım. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünü bitirdim.Milli Eğitim Bakanlığında 38 yıl 8 ay görev yaptıktan sonra emekli oldum.2022 yılında Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu kursu başarıyla tamamlayarak Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Uzman Öğretici olarak çalışmaktayım.

 • Buse GÜVEN – Özel Eğitim Alanı Öğretmeni
 • Kırklareli Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü ve Giresun Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümlerinden mezun oldum.2013 yılında, üniversitemizde katıldığım Erasmus bilgilendirme toplantısı sonrasında sınava girmeye karar verdim ve üniversitemizin hazırlamış olduğu Erasmus sınavını ve mülakatlarını geçerek 2013’ün haziranında Macaristan/ Budapeşte’ye, Uluslararası bir anaokuluna staj hareketliliği programını tamamladım. Bir çok özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi ve okul öncesi eğitim kurumlarında staj görevlerimi tamamladım. 2019 Ağustos ayında Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde göreve başladım. Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici ve Yetiştirme Kursunu tamamladıktan sonra meslek hayatımı Özel Eğitim Alanı Öğretmeni olarak Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi’nde devam ettirmekteyim.
  Lisans eğitimi ve meslek yaşantımda aldığım eğitimler, sertifikalar:
  Amerikan Dil Okulları İngilizce kursu, 2012/2014 Lüleburgaz
  Kariyer Seminerleri, 2012, Kırklareli
  Liderlik Semineri, 2012, Kırklareli
  Kişisel Gelişim Seminerleri, 2012, Kırklareli
  ETEÇOM Uygulamacı Kullanım Sertifika Eğitimi, 2018, Kırklareli
  GÖBDÖ 2 TV Uygulamacı Kullanım Sertifika Eğitimi,2018, Kırklareli
  İşaret Dili Eğitimi Kursu, 2018, Giresun
  İşaret Dili Tercümanlığı Kursu, 2018, Giresun
  Onur Erol’la Orff Eğitimi Kursu,2019, Tekirdağ
  Gems Eğitimi İle Tasarla ve İnşa Et,2019, Giresun
  Gems Eğitimi İle Ağaç Evler Projesi,2019, Giresun
  Onur Erol’la Orff Semineri,2019, Giresun
  Özel eğitimde sevgi ve disiplinli çalışmakla tüm engellerin ortadan kalkacağı düşüncesiyle meslek hayatımı sürdürmekteyim.

 • Eylül KESKİNOĞLU – Uzman Öğretici
 • Lisans Eğitimimi Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde 2019 yılında bitirdim. Mezun olduktan sonra 2019 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde yüksek lisans eğitimine başladım ve hâlâ devam ediyorum. 2021 yılının Haziran ayında Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmaya başladım. Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi verecek Uzman Öğretici ve Yetiştirme Kanunu tamamladıktan sonra Uzman Öğretici unvanını aldım.

 • Gamze İNANÇ – Uzman Öğretici
 • 2012 yılı Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği lisans mezunuyum. 2012 yılında İstanbul Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 7 yıl çalıştım. 2015 yılında Özel Eğitim alanında “Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici Kursu” nu tamamladıktan sonra meslek hayatıma Uzman Öğretici olarak devam etmeye başladım.2018 yılında Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmaya başladım. Meslek hayatımda burada devam etmekteyim.
  Yürüdüğümüz bu yolda engelleri birlikte aşmak için varım.

 • Gizem ARTAN – Psikolog
 • Lisans eğitimimi 2017-2021 yılları arasında Antalya Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünde tamamladım. Lisans sonrası Akis Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık bünyesinde online stajyer olarak görev aldım ve eş zamanlı olarak Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitimimi tamamladım. 2022 yılı Mart ayından beri Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde görevime devam etmekteyim.

 • Ufuk Gökalp ÖNEL – Psikolojik danışman Rehber Öğretmen
 • Lisans eğitimimi Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde bitirdim. ( 2016-2020 ) 2020 yılında İstanbul Beşiktaş Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde stajımı yaptıktan sonra 2021 yılının Eylül ayında Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmaya başladım. Ben şuna inanıyorum, sevgi insana her şeyi yaptırabilir, bir de sevgisizlik.

 • Gönül ZOBU – Usta Öğretici
 • Hülya TANGÜL – Memur
 • Eylem ALAGÖZ – Memur
 • Nazan ORHAN – Memur
 • Mustafa AKBAŞ – Şoför
 • Ertan TETİK – Şoför
 • Halit AKAR- Şoför
 • Çiğdem SÜLÜN – Hizmetli
 • İkbal AYDOĞMUŞ- Hizmetli
Özel Burgaz Irmak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi © 2014                                              
X
Araç çubuğuna atla